اهدای جوایز جشنواره فروش رازمان

 اهدای جوایز جشنواره فروش رازمان

از نمایندگان برتر جشنواره رازمان اکوسیستم همراز بیمه رازی تقدیر شد.

جشنواره فروش بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی دیجیتال (طرح رازمان) از ۲۲آذرماه ۱۳۹۹ آغاز و در تاریخ ۲۱ اسفندماه سال جاری در بستر اکوسیستم همراز، به کار خود پایان داد.
اختتامیه و اهدای جوایز این جشنواره به صورت غیرحضوری و از طریق اسکایپ در روز ۲شنبه ۲۳فروردین۱۴۰۰ در شعب مربوطه با حضور آقای مهدی ملکی، معاونت برنامه ریزی و نوآوری، آقای رضا بیگدلی، مدیریت آتش‌سوزی، آقای رضا جمالی، مدیریت فناوری اطلاعات و آقای حمیدرضا پروازی، مدیریت توسعه کسب‌وکار دیجیتال و دیگر همکاران شعب و ستاد برگزار شد.

این جشنواره که در گام اول، به شکل اختصاصی برای اعضای محترم شبکه فروش بیمه رازی طراحی شده بود، با استقبال قابل توجهی مواجه شد و تعداد ۲۶۰نفر از نمایندگان در آن به فروش بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی دیجیتال اقدام نمودند که تعداد ۱۶۶ نفر از این عزیزان به باشگاه‌های دریافت جوایز راه یافته و تعداد ۵۲۸۶ فقره بیمه‌نامه توسط ایشان صادر شد‌.
خانم ها میترا زابلی و فریبا بصیری از شعبه اردبیل، فرحناز سلمانی از شعبه بندرعباس و فاطمه دنکوب از شعبه گرگان و آقایان حسن حقیقت رهورد از شعبه کاشانی، محمدرضا ذاکر خطیبانی از شعبه چالوس، جلیل محتشمیان از شعبه زاهدان، رضا محجوب و عارف نوروزی از شعبه تبریز برگزیدگان این جشنواره در میان نمایندگان بودند.


همچنین در بررسی های به عمل آمده، میزان عملکرد و مشارکت برخی شعب قابل توجه بود که ۶شعبه برتر براساس میزان حق بیمه تولیدی و درصد نمایندگان فعال، به ترتیب شعب آیت‌الله کاشانی، اردبیل، تبریز، چالوس، زاهدان و بندرعباس بودند.

کلیه نتایج و دستاوردهای نمایندگان و شعب در وبلاگ همراز و از طریق آدرس زیر قابل مشاهده است:
http://yun.ir/klt095

در پایان ضمن تقدیر از مشارکت و همکاری همه فعالان این جشنواره، امیدواریم در سال جدید و همزمان با برگزاری جشنوار‌های دیجیتال، شاهد برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف اعضای محترم شبکه فروش در راستای توسعه کسب‌وکار دیجیتال خود باشیم.

همراز؛ اکوسیستم خدمات دیجیتال بیمه رازی